Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Je Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sjam un sje ti .. mendoj per ty thell ne koh . Sje ti vetmi . Je per mua dashuri . E di sjam i vetmi ne kete bot . Dhe pse dashuris si them dot jjooooo. Si te jem nga brenda shum i ftoht.

Kur e marr me mend . Qe pa ty sjam asgjo. Kur e shikoj veten dhe mendoj dicka . Dicka qe sbon me ba. Me dash 1 vajz dika . Me fut doren nzjarr per ta . Me zon be vet per ta.

Ref: Je ti fryma qe me mban gjall . Je e vetmja qe kam xhan . Thell ne zemer te kam . Je tiiii dashurii.

Kam 1 jet shum tgjat plot me plane dhe endrra. Besom je pjes e saj per ty kam fjalet e arta . Je arsyeja lumturis je çelsi humorit tem. Nuk tkisha dash Miss nzemer per ty ka shum vend. Kur buza jote mprek ngadal dicka si ndjenj afron. Du me tmarr nkrah ta nij ngrohtsin kur mperqafon. Ta nij frymarrjen e vecant e zemren kur rreh. Ti nuk je per nji nat betohem nzot qe jo sje.

Du me tpas per dit se shum po me merr malli. Ti per mu je drit kto sjan vec fjal djali.


Ky tekst u dërgua nga IsSwKlevi ABG's
Publikimi: 21/11/2014


Klevi ABG's - Je Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Dashuri".
3. Video është e këngës "Je Dashuri", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 1