Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Si Un S'gjen (Feat. Roni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


bon ti ca bon ti po prap te un vjen
shkon ti ka shkon po si un jo nuk gjen x2

moj goc goc goc ckemi hej si ja kalove
a do lidhesh me mu se ket zemer e coptove
ngela vec per mrapa mazalla se t'kapa
t'pakten ma bo i shenj
se tani jami te mdhenj
nuk edi ku kalon
per koke te plakes me huton
parfumi jot me tundon
po m'ik truni
s'di ka shkon
per ty kam dale nga lagjja
per ty mu nxi dhe faqja
edhe robt po thone
ca ka kjo budallaqja
skam lon vend pa pyt per ty
ma jep FB-ne flasim aty
ma jep mu numrin se kam ofert
ma co i zile se t'marr vete
ti ti ti ti ti ma hoqe trunin fare
mu po m'pelqen edhe pse s'ma var fare

bon ti ca bon ti po prap te une vjen
shkon ti nga shkon por si une jo nuk gjen x2

ej o yllo prit pak nalo
kam ble golf 3-resh hidhi syte me shiko
kam bluze armani kam dhe kpuce me maj
kostumin e kam gucci amon mos m'shaj
he mos bej kshu
se dhe ti je katunare
une e di ti m;do
une per tu harxhoj dhe paret\
TI PREJ BATHORJE UNE NGA QINAMI
T'PERSHENDES ME KONGEN'HEJ SEXY MAMI'

bon ti ca bon ti
po prap te un vjen
shkon ti nga shkon
po si un jo nuk gjen x2


Ky tekst u dërgua nga ANA


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klevi ABG's
Publikimi: 14/01/2014


Klevi ABG's - Si Un S'gjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Un S'gjen".
3. Video është e këngës "Si Un S'gjen", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0