Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Klik është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2014, Klik & Radio marrin pjesë në Top Fest 11 me këngën "Kudo Qe Shkoj". Më datë 18 Korrik 2018, Aldo Bardhi publikon videoklipin "Tequila", në bashkëpunim me Klik....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Biggi

Danny Boy

Bigg V

Scorpion

WhoBrave

Oran G

Sony NRG

Gjyks

Ummet

Saggi


Tags: Klik

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet