Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klinsman Llazani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Klinsman Llazani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Ai shihet si pasues i kengetareve te njohur te muzikes shkodrane si Shyqyri Alushi, Bik Ndoja, Xhevdet Hafizi, Bujar Qamili. Ai eshte pasionant shume i kenges se vendlindjes se tij. Ne repertorin e tij ka me shume se 220 kenge shkodrane dhe 450 kenge ne teresi duke perfshire ketu kenge te shqiperise se mesme, jugut dhe kosovare. Studion ne Universitetin "Luigj Gurakuqi" Shkoder ne degen Pedagogji Muzikore. Luan ne disa instrumenta. Ne skene ai es...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rich Dog

Rimy

Continental

Lil Bm

E-Os Tbb

Gutti

Scandali

Noka

Wild Panther

Akrep1

Tags: Klinsman Llazani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet