Kliton Roci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Kliton Roci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 14 Gusht 2018, Kliton Roci publikon videoklipin "La Bionda". Më datë 14 Gusht 2018, Kliton Roci publikon videoklipin "Pa Mua". Më datë 24 Gusht 2018, Kliton Roci publikon videoklipin "La Bionda (Remix)". Më datë 30 Tetor 2018, Kliton Roci publikon videoklipin "Romeo & Juliet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Ponoci

Butrint Bardhi

Emir Plava

Ylli Shaqiri

Skerdi (Top Fest)

Foti Marko

Henri Mahmuti

Vitmar Basha

Mirgen Huba

Sokol Musaj


Tags: Kliton Roci

Krijo Një Kartolinë