A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodian Kaçani

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Vlorë 
  • Residence:
  • Itali 
BIOGRAFIA: Klodian Kaçani is a popular singer. Në vitin 2011, Klodian Kaçani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Dhjetor 2013, Klodian Kaçani merr pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Me Ty". Në Maj 2015, Klodian Kaçani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Jo". Në Dhjetor 2015, Rezarta Smaja & Klodian Kaçani marrin pjesë në Festivali i 54-të në RTSH me këngën "Dashuri Në Përjetësi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zija Saraçi

Zaim Tanushi

Ergys Estrefi

Maringlen

Bledi Polena

Glenis Dume

Zaim Hasrama

Lirio Nushi

Gentjan Dema

Kre


Tags: Klodian Kaçani, Klodian Kacani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019