Klodian Kodra
Klodian Kodra
Klodian Kodra
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Klodian Kodra është këngëtar i njohur. Më datë 9 Gusht 2013, Ges Syla publikojnë videoklipin "Lelia", në bashkëpunim me 52oni & Klodian Kodra.

Më datë 25 Korrik 2014, Sabina Dana publikojnë videoklipin "Jo Nuk Ka", në bashkëpunim me 52oni & Klodian Kodra.

Më datë 19 Shtator 2017, Dajli publikon videoklipin "Jetoje", në bashkëpunim me Klodian Kodra.

Më datë 6 Maj 2022, Bes Kallaku, Gerona & Klodian Kodra publikojnë videoklipin "Luj Luj". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Marenglen Boja & Bes Kallaku. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

Më datë 27 Janar 2023, Hazy publikon videoklipin "Anash I Lija", në bashkëpunim me Klodian Kodrën. Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga vetë Hazy. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

Më datë 15 Shkurt 2023, Klodian Kodra, Gerona & Olsi Bylyku publikojnë videoklipin "Ike". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Hazy & Olsi Bylyku. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

Më datë 19 Mars 2023, Elgit Doda & Klodian Kodra publikojnë videoklipin "TL 2 (Toxic Love 2)". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Elgit Doda. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga vetë Elgit Doda.

Më datë 14 Nëntor 2023, Klodian Kodra publikon videoklipin "Më Fal". Teksti i këngës u shkrua nga Marenglen Boja. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

Më datë 16 Shkurt 2024, Hazy publikon videoklipin "Ja Di", në bashkëpunim me Klodian Kodrën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Hazy. Videoklipi u prodhua nga kompania Ar Visual.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1