Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klodiana Vata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51
BIOGRAFIA: Klodiana Vata është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, për fëmijë/junior dhe popullore shkodrane. Klodiana Vata, ka nisur të këndojë që në moshën 6 vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë kompeticione brenda dhe jashtë vendit. Njëri prej tyre është pjesëmarrja në “Les Voix De la Scene” në Lion të Francës ku fiton çmimin e parë dhe një bursë në shkollën e muzikës Aicom me drejtues Pierre Yves Duchesne (trajner i Lara Fabian). Klodiana Vata jeton ne Shkoder dhe ka qene pjesmarese ne shume evenimente muzikore. Me shume ka qene e perkrahur nga mami dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alma Velaj

Sevi

Entela Ilirjani

Ema Bytyqi

Liliana Kanina

Burbuqe Rada

Luljeta Kuraja

Suzana Qatipi

Lumnije Menxhiqi

Irma Gurakuqi

Tags: Klodiana Vata, Klodjana Vata


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet