Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Këndoni Bashkë Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kush e di se qeshte ajo
Eja me mua te ta them
Ta provoj nje her
Te ngjitet lart ne skenn

Ska ne bot si kenga
Hyn ne zemer brenda
Aty strehen gjenn
Ne zemer ngren folennn

Gjithmon kendo
Kendo dhe mos pushoo
Me zerin tend kengen
na e tregoooo

Se kenga eshte
e bukur si vet jeta
ku endrrat preken
behen te vertataa
prandaj ti kendo
kendo e mos pusho

{REF}

Un sonte ktu te gjith ju dua
te kendoni bash me mua
se kjo eshte kenga e jon

Te fluturojm mbi krah te enddres
Te kendojm vargjet e kenges
eshte kenga qe na bashkon

Askush pa kengen nuk jeton
Kush nuk di qe te kendoj
ta marr zerin timmm
ti jap jetes kuptimmmm

Ska ne bot si kenga
Hyn ne zemer brenda
Aty strehen gjenn
Ne zemer ngren folennn

{REF}

Un sonte ktu te gjith ju dua
te kendoni bash me mua
se kjo eshte kenga e jon

Te fluturojm mbi krah te enddres
Te kendojm vargjet e kenges
eshte kenga qe na bashkon

Gjithmon kendo
Kendo dhe mos pushoo
Me zerin tend kengen
na e tregoooo

Se kenga eshte
e bukur si vet jeta
ku endrrat preken
behen te vertataa

{REF}

Un sonte ktu te gjith ju dua
te kendoni bash me mua
se kjo eshte kenga e jon

Te fluturojm mbi krah te enddres
Te kendojm vargjet e kenges
eshte kenga qe na bashkon


Ky tekst u dërgua nga florina beqiri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klodiana Vata
Publikimi: 01/12/2012
Festivali: Junior Fest 2012


Klodiana Vata - Këndoni Bashkë Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këndoni Bashkë Me Mua".
3. Video është e këngës "Këndoni Bashkë Me Mua", por nuk këndohet nga Klodiana Vata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodiana Vata:


Komente 0