Më mbaj mend (për 1 muaj)

Knife Man

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Knife Man është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Knife Man esht reper i cili ben pjes ne Au Records ose perndryshe Armata e Ujqerve. Ai jeton dhe vepron ne Prizren...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arian Kosumi

Lil' Liri

Real Mc

Barooti

Big Wolf

Don Pizhi

Real 1

Dj Blunt

Elinel

Niil-B

Tags: Knife Man, Knifeman


Komente mbi këtë artist