Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  216
 • Emri i Vërtetë:
 • Sadik Gjokaj
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kobra aka Helmusi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Sadik Gjokaj (Kobra a.k.a Helmusi) kreu shkollen e mesme ne Gjakovë SH.M.E "Kadri Kosari". Kobra a.k.a Helmusi filloi te merret me Hip-Hop prej Viteve 1999-2000. Ne ate kohe ishte si tekst shkrues, po nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij per te hyr ne boten e Rap-it ai vendosi qe te inqizoj disa Demo. Si per fillim filloi me ingjizim te thjesht ne vitin 2005, dhe nga suksesi qe pat me keto Demo iu shtuan disa mundesi dhe vendosi qe ta merr me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

T.B.A.

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

10 🔥Rrugs (2016)

Mixtape APATIA (2010)

Qysh Ja Nisa (2009)

Jehona E Shqipes (2009)

Mixtape: Sna Del Afati (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dren (D.o.G.)

Bx-A

Jeton

Cyanide

Rrufeja

Monny

ZeeroMan

Liberian Selimi

Alba G

Sela aka Boszman

Tags: Kobra A.K.A Helmusi, Kobra, Kobra Aka Helmusi, Sadik Gjoka, Sadik Gjokaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet