A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: KOG is a singer of Hip-Hop music. Kenani me nofkën KOG ka jetuar tre vjet në lagjën «Dheu Bardh». Pastaj familja e tij e mori rrugën për gurbët, në zemër të evropës, në zvicër. Aty Kenani është adaptuar shpejt dhe e mësoi gjuhën gjermane. Kenani e perfundoi shkollën fillore dhe maturen me drejtim të informatikës. Sot Kenani punon si specialist i informatikës dhe zhvillon programe për disa firma te njohure në zvicër. Kenani ka studijuar në faktuletin teknik në Lucern. 14 vjeç...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ylldrit Jakupaj

Big L

Bash

Driton Avdija

V-I-Z-I

Nde-Rim

Az-M

Hary-B

Geri (M)

Matolale


Tags: Kog, K-O-G, K.O.G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019