Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kole Oroshi & Shpati - Nje Here Ne Jete (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bonu e sinqertë
Një herë në jetë
A m'don ti mu?
Bonu e sinqertë
Një herë në jetë
A m'ke zëvendësu?
Bonu e sinqertë
Më trego drejtë
A të kam mjaftu?
Bonu e sinqertë
Një herë në jetë
Me to a ke shku?

Mos e le ti, mos e le
Mos e le dashninë me u shu
Mos e le ti, mos e le
A e di sesa të du?

Bonu e sinqertë
Një herë në jetë
A m'don ti mu?
Bonu e sinqertë
Një herë në jetë
A m'ke zëvendësu?
Bonu e sinqertë
Më trego drejtë
A të kam mjaftu?
Bonu e sinqertë
Një herë në jetë
Me to a ke shku?

Mos e le ti, mos e le
Mos e le dashninë me u shu
Mos e le ti, mos e le
A e di sesa të du?


Kole Oroshi & Shpati - Nje Here Ne Jete (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Here Ne Jete (Remix)".
3. Video është e këngës "Nje Here Ne Jete (Remix)", por nuk këndohet nga Kole Oroshi & Shpati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0