{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kole Zefi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 28 Nëntor 2020, Kole Zefi, Tone Gjoka & Mark Gjoka publikojnë videoklipin "Kosova Ime". Muzika e këngës u punua nga Mark Gjoka, teksti u shkrua nga Kole Zefi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Saimir Gjoka. Më datë 24 Gusht 2022, Kol Zefi & Fran Preçi publikojnë videoklipin "Zemra E Tij Vullkan Lirie (Kenge Kushtuar Nikoll Shtufit)". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Kole Zefi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0