TEKSTESHQIP
Teksti: Rovena Stefa, Ermira Ponari, Meri & Lindita Kryeziu - Potpuri Gëzuar 2017

Ky model është i aksesueshëm dhe mund të editohet vetëm nga ata që janë regjistruar dhe kanë bërë login.