A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rovena Stefa

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  104
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Rovena Stefa is a popular singer and songwriter of Pop music. Ne moshen 5-vjecare debuton per here te pare ne nje konkurs kombetar te fjales artistike, ku vleresohet me cmimin e pare. Shkollen e mesme te gjuheve te huaja ne profilin "frengjisht", e kreu ne Elbasan. Kur ishte vetem 16 vjec, ajo paraqitet ne nje koncert pervjetor te shkolles "Luigj Gurakuqi". ketu ajo kendon per here te pare ne publik (kenge te idhullit te saj, Mariah Carey "Without you"). Aktivizohet ne teatrin "Skampa" te Elbasanit ne te gj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Irva Stefa

(Her sister)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Boll Me Lojna (2014)

Gëzimi I Dasmave (2012)

Degjo Rovin (2011)

Lum, Lum (2008)

Llokum (2006)

Dasma (2005)

Paraja (2003)

Ti Vetem Ti (2002)

Bie Debore (2002)


» Add A Song »

Mikja Ime
Dasma
Burr Te Martuar Dashurova
Me Kapele Karocieri
Rrofte Shqipja Dhe Vatani
Unaza
Jeta Jeta
Llokum
Tundi Vallet
Thirrem

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (1)


Related Artists:

Hueyda El Sayed

Elia Zaharia

Zhaku

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Eltina Minarolli

Anila Mimani

Jeta Faqolli

Inis Gjoni

Juliana Pasha

Eneda Tarifa


Tags: Rovena Stefa

Rovena Stefa in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019