A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Korab Jetishi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Korab Jetishi is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Ka lindur në Gjakovë dhe është i biri i këngëtarit të madh Shkelzen Jetishi (Xeni). Ka bërë mjaft këngë, disa albume dhe ka marre pjesë në shumë festivale. Në Qershor 2002, Korab Jetishi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Qapkenet". Në Prill 2007, Korab Jetishi merr pjesë në VFM 2007 me këngën "E Tregove Veten". Në Maj 2007, Korab Jetishi merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Po S'erdhe Do Kete Problem". Në vitin 2008 ai nxjerr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Boll E Mirë (2012)

Xhepi (2008)


» Add A Song »

Në Vrullin E Rinisë
Xhepi
Me Ty
Malli
Kamarierja
Dashnia
Durova
Ku Je
Se Kam N'jet Me T'lutë
Xhane


Related Artists:

Lok Komoni

Astrit Mulaj

Enis Bytyqi

Demush Malaj

GT

Barooti

Trim Jakupi

Arlind Gjyshinca

Alidema

Muaad


Tags: Korab Jetishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019