Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi, Prezanton Gjyshin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[11-03-2015]
Këngëtari nga Gjakova Korab Jetishi, ndonëse nuk e ka zakon që të jetë aktiv në rrjetet sociale kësaj here mund të themi se ka filluar të jetë aktiv sado pak.

Ai ka publikuar së fundmi në rrjetin e tij social në facebook një foto me gjyshin e tij shumëvjeçar për të cilin thotë se ka rrespekt dhe se e do shumë.Korabi këtë vit do ti rikthehet muzikës me disa projekte, ndonëse e kishte lënë pak anash sepse i ishte përkushtuar familjes.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0