Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Ta Besova Ty Rininë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Boll E Mirë"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2012

2012-07-08T23:11:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Besova Ty Rininë" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet