Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Durova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Mos me thuaj kurre qe vleren spo tadi
me mua askush nuk shtyhet per dashni
sjap komplimente e nuk flas shum
por kur jemi bashk dy net te le pa gjum (2x)

Ref: (2x)
U durova u durova per heren e pare
e kujdes heren e dyte
se tash iki sta fal

U durova u durova
por nuk muj me trujt
ja dot jesh e imja ja sje e askujt

Ta kam thene ne sy moj
me miliona her
ajo qe mhyn ne zemer asnjeher nuk del
pak me mu tek e pak me dasht
te bej te ndihesh si ne qiellin e shtat (2x)


Korab Jetishi - Durova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Durova".
3. Video është e këngës "Durova", por nuk këndohet nga Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:


Komente 1