Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Zemra E Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kam trokitur n'zemren tende
Qe t'jetoj aty une pergjithmone
Per dy sy qe qdo nate enderrojne
Se dashurise veq dashuria i mungon
Me e bukur se sa heshtja
Eshte ajo kur thua nje t'vertete
E verteta asnjehere s'bertet
Se dashurise veq dashuria i jep jete

Melodi te bukur
kendon zemra e saj
N'labirinte t'zemres
te ndiej ne qdo skaj
Asnje gje e kesaj bote
nuk me ngroh si dora jote
Dashuri se ciles don qdo kush t'i ngjaj

Pyete zemren qfare ka brenda
eshte nje diell i vogel qe ndriqon
Per dy sy qe qdo nate enderrojne
Se dashurise veq dashuria i mungon

Melodi te bukur
kendon zemra e saj
N'labirinte t'zemres
te ndiej ne qdo skaj
Asnje gje e kesaj bote
nuk me ngroh si dora jote
Dashuri se ciles don qdo kush t'i ngjaj


Ky tekst u dërgua nga Arta

Korab Shaqiri - Zemra E Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Saj".
3. Video është e këngës "Zemra E Saj", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 0