Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korgelt - I Miss Your Sound  (Feat. Elsa Kopf)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Elton Çaça

Këngë e albumit:

"Don't Hesitate"

Komente

Asnjë Koment

22/12/2017

2017-12-22T11:03:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Miss Your Sound" kënduar nga Korgelt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korgelt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korgelt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet