Audio

Korgelt - Rare Mystic Love  (Feat. Elsa Kopf)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T00:29:19

Muzika:

Elton Çaça

Këngë e albumit:

"Don't Hesitate"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rare Mystic Love" kënduar nga Korgelt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korgelt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Korgelt: