Kori I Fëmijëve Diamantët
Kori I Fëmijëve Diamantët

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kori I Fëmijëve Diamantët është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 30 Dhjetor 2015, Kori I Fëmijëve Diamantët publikojnë videoklipin "Merry Christmas". Më datë 30 Dhjetor 2016, Kori I Fëmijëve Diamantët publikojnë videoklipin "Jingle Bells". Më datë 31 Dhjetor 2017, Kori I Fëmijëve Diamantët publikojnë videoklipin "Ja Na Erdhi Viti I Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0