Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kosovare Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
BIOGRAFIA: Kosovare Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 24 Dhjetor 2014, Kosovare Gashi publikon videoklipin "I Huaj". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Në Prill 2016, Kosovare Gashi merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Të Du"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bukurie Zogaj

Shpresa Veselaj

Sanije Doberdolani

Silvana Xhemali

Mihrije Lestrani

Selvete Bajrami

Qendresa Shala

Mihrije Prapashtica

Nazmije Demolli

Maria Lajçaj

Tags: Kosovare Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet