Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kosovare Hasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kosovare Hasi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kosovare Hasi ka lindur dhe eshte rritur ne Drenas. Tani studion Juridik ne U.P. te Prishtines. Ka disa vite qe merret me muzike dhe filllimet kane qene premtuese dhe i kane dhuruar edhe çmime. Në Nëntor 2009, Kosovare Hasi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Të Them Të Dua", ku fitoi çmimin "Best new artist". Në Dhjetor 2009, Kosovare Hasi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Zjarr N'mes Nesh", ku fitoi çmimin me te bukur me te ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareShko (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Gentiana Podrimaj

Fiorela Sahiti

Mimoza Mustafa

Eliza Hoxha

Bubulina Krasniqi

Jehona Sopi

Fjolla Morina

Edita Sopjani

Adelina Thaçi

Tags: Kosovare Hasi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet