Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Xhoni - Kalle Shoqni Kalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Nese ma ke hatrin
Eja dhe vallxo
Qefin mos ma prish
E mos prito

Vajza edhe Djem
Po lujm ball per ball
Sonte kem vendos
Hajt tybe me kall

Kalle shoqeni kalle
Hyni gjith ne valle
Luni me vullnet
Na bashkoj muzika
Sonte djem e qika
Hajde valla sa shyret

Kalle shoqeni kalle
Hyni gjith ne valle
Luni me vullnet
Na bashkoj muzika
Sonte djem e qika
Valla sa shyret

Sa mir po shkon Rritmi
E po msohen vallet
Sonte kena gzim
Ti harojm kejt halet

Sa mir po shkon Rritmi
E po msona vallet
Sonte kena gzim
Ti harojm kejt hallet

Kush po lun qyqekun
Kush po ma lun shoten
Atmosfera jone
E kalli kejt boten

Kalle shoqeni kalle
Hyni gjith ne valle
Luni me vullnet
Na bashkojj muzika
Sonte djem e qika
Valla sa shyret

Kalle shoqeni kalle
Hyni gjith ne valle
Luni me vullnet
Na bashkojj muzika
Sonte djem e qika
Valla sa shyret


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1

Kosovare Xhoni - Kalle Shoqni Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Shoqni Kalle".
3. Video është e këngës "Kalle Shoqni Kalle", por nuk këndohet nga Kosovare Xhoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Xhoni:


Komente 2