Kozak
Kozak

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Kozak Braçi:
  • Vendlindja:
  • Tepelenë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Kozak është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Shtator 2021, Kozak & Big Cruz publikojnë videoklipin "Banda". Më datë 23 Tetor 2021, Kozak69 publikon videoklipin "Adrenaline". Teksti i këngës u shkrua nga Kozak. Produksioni audio u realizua nga Arlenn. Më datë 26 Qershor 2022, Kozak69 publikon videoklipin "Iluminat". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Kozak. Produksioni audio u realizua nga Arlenn. Më datë 5 Korrik 2022, Kozak69 publikon videoklipin "Mos E Nal", në bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 3