Official Video

Kozeta - Tanga  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Këngë e albumit:

"Tangat"
laj laj laj laj
presin qunat te vi vera buz bregut te qendrojn te kalojn vajzat e reja qe me tanga vezullojn tangaaaaaaaa duan tangaaaaaa vetem tangaaaaaa veq ato mendojn
ne shtepi kan lene gruan tangat asaj nuk i shkojn por tek tjetra seq i duan dhe ne enderr i shikojn
tangaaaaa duan tanga vetem taaaanga sa i deshirojn
tanga tanga vajzat po i le beqare
e tanga tanga djemt e i terbove fare ca i duan ca si duan ca te tjer me ato luajn djemt e presin ti shikojn me vete seq mendojn
tanga tanga vajzat po i le beqare
e tanga tanga djemt e i terbove fare ca i duan ca si duan ca te tjer me ato luajn djemt e presin ti shikojn me vete seq mendojn
ne shtepi kan lene gruan tangat asaj nuk i shkojn por tek tjetra seq i duan dhe ne enderr i shikojn
taaaaanga duan taaanga vetem taanga sa i deshirojn
tanga tanga vajzat po i le beqare tanga tanga djemt e i terbove fare ca i duan ca si duan ca te tjer me ato luajn.. djemte e presin ti shikojn me vete seq mendojn (ref.3)


Ky tekst u dërgua nga Arlind Morina
Më Shumë Këngë Nga Kozeta: