Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 66 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kozma Dushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. AUTOBIOGRAFI: Jam nga qyteti i bukur i Beratit, qytetit të gurtë, të dritareve të shumta, të dashuruar marrëzisht me këngën. Qytet i njohur që në lashtësi si vend i qytetëruar, ku bota e sotme i kthen sytë me kureshtje, respekt, habi. Pra, ky qytet më fali zërin. Jam aktivizuar me Shtëpinë e Pionierit që ishte në ato vite. Kam punuar në Estradën Profesioniste të Beratit. Kam mbaruar shkollën e mesme për zootekni-veterineri. Pastaj fitova të drej...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

C'po Dremit Liqeni I Kalter (2011)

★★★★

Vetem Per Ju (2002)

★★★★

Sonte

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kozma Dushi

Komente 0