Kozma Dushi

Kozma Dushi E Ngatërron Tekstin E Këngës, Ky ështe Reagimi I Tij

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-12-2015]
Edhe këngëtari i njohur Kozma Dushi ishte pjesëmarrës në "Festivalin e 54 të RTSH-së" me këngën e tij "Një kafe".

Gjatë interpretimit live në natën finale mund të ndodhi gjithçka dhe Kozma papritur në disa momente të fundit të këngës ka harruar tekstin.

Ja se çfarë ka thënë ai për publikun e tij:
"Miqtë e mi. Kjo është performanca që bëra mbrëmë. Nga emocionet e mëdha ngatërrova tekstin në fund. Por gjithmonë rëndësi kanë duartrokitjet tuaja. Respekte Komi", përfundon reagimi i tij në Facebook.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kozma Dushi E Ngatërron Tekstin E Këngës, Ky ështe Reagimi I Tij

  Kozma Dushi - Një Kafë [Teksti dhe Klipi]

Komente 0