Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi - Ne Vallezim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ne vallzim nje dite e shtune
syte e mi tek ty me mbeten
Desha tok te loznim shume
por nuk munda vec nje here
Rendin tek ju kush tju mari
bashke me ta vi dhe une
na the ti kush i pari
por per te dy arij ne fund
Mbremja jone feste e gjalle
mindis ciftesh ti ndrin
ne te dy ball per balle
se mindis nesh ka vec muzike
Ja tani vallzojme ne
gjith orkestra flak u ndez
ti si flutur shket perdhe
dhe une ngatrohem ne cdo kthese
Por na solli ne te dy
kur me ty une vallzoj
ne muzike e neper ritm
se ku ngaterohem se kuptoj


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kozma Dushi
Publikimi: 26/07/2011


Kozma Dushi - Ne Vallezim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Vallezim".
3. Video është e këngës "Ne Vallezim", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0