Krack'
Krack'

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Krack' është një këngëtar i njohur. Krack' filloi gjithçka në vitin 2004 me pajisje të thjeshtë, jo profesionale. Albumi i tij "Krackylac" është në një nivel shumë të lartë dhë i ka dhënë hype artistit në qytetin e tij Rosenheim dhe në rrethinë të Bayernit. Në 2006 ai vendosi të bëjë çdo gjë me doren e vetë dhe është themelues i Labels GK RECORDS dhe SHINEX ENTERTAINMENT. Më datë 13 Nëntor 2008, Krack' publikon videoklipin "Kugeln Im Lauf", në bashkëpunim me Ardi One & Gjako....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0