Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krail - Nuk Te Harroj (Feat. Ergys Shahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Asnje moment s'te ndaj e ne zemer ty te mbaj
te kerkoj ne cdo hap...
vetem ne endrra me rrin pran
edhe qielli per ty qan
ti nuk ke vdekur per mua je gjall
thuaj ne heshtje se kam mall
kjo jet e poshter qe njerzit i ndaaaaam :'(....

Every night
I wanna see
your eyes
I wanna see your smile
like an angel
S'te ndaj
jo jo
s'te ndaj
dhe qaj....kam mall per ty.

Periudha me e veshtir
kur nga jeta ike ti
cdo hap qe beja un hasja veshtirsi
ndryshoi jeta ime kur pran s'te kisha ty...
Endrrat qe i thurnim bashk...
ishim te dy...ku jan ato tani...ku...ku ndodhen vall...
u shuan si nje zjarr dhe tani jetoj me mall
loti rrjedh nga syri se di kur do ndaloj
mundohem ta ndal por kujtomet do si harroj
mbeshtetja qe un kisha tani nuk e kam me
cdo hap qe beja un ne krahe te kisha ty
tani cfar me o zot un nuk e di
keshtu ishte e shkruar te ndaheshim un dhe ti
por jeta vazhdon....vazhdon....dhe vazhdon
cdo dit e cdo nat shpirtit tim i mungon
jetoj me shpres se nje dit do t'shikoj
kjo shpres me mban qe jeten ta jetoj :(

Every night
I wanna see
your eyes
I wanna see your smile
like an angel
S'te ndaj
jo jo
s'te ndaj
dhe qaj....kam mall per ty.

Ku je tani te therras
me mall ne shpirt po shkruaj po flas
e pyes veten si jetoj paty?'(
Engjelli im kush me ndau nga ty...?'(
kujtimet e tua me ndjekin nga pas
atje ku ishim atje prap jam
tani cdo gje ka ndryshuar
un jam rritur ti je larguar'(

Every night
I wanna see
your eyes
I wanna see your smile
like an angel
S'te ndaj
jo jo
s'te ndaj
dhe qaj....kam mall per ty.(2x)


Ky tekst u dërgua nga GJERGJ CAKALLI


Nuk kemi video për këtë këngë.


Krail
Featuring: Ergys Shahu
Publikimi: 29/08/2011


Krail - Nuk Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Harroj".
3. Video është e këngës "Nuk Te Harroj", por nuk këndohet nga Krail.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0