Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  93
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ergys Shahu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Ergys Shahu merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Kur Te Dua". Më datë 5 Shkurt 2011, Ergys Shahu publikon videoklipin "Jo S'e Besoj", në bashkëpunim me Egland. Në Qershor 2011, Ergys Shahu merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "E Paprekshme". Më datë 17 Prill 2012, Ergys Shahu publikon videoklipin "Mos I Beso". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, Artur Qerimi, teksti u shkrua nga vetë Ergys Shahu, ndërsa për orkestrimin u ku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

7
4
2
3
16
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adriano Rama

Joni Aliraj

Kelly

Genti Deda

Klejvis Saliaj

Kristo Thano

Gerard Merdani

Silver Metka

Mateus Frroku

Klajdi Haruni

Tags: Ergys Shahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet