KRAS
KRAS

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: KRAS është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2021, KRAS merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "Bekuar". Më datë 23 Shtator 2022, KRAS publikon videoklipin "Rrëfime". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Gezim Lazri & Albina Azemi kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0