KRAS
KRAS
KRAS
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
KRAS është këngëtar. Në Maj 2021, KRAS merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "Bekuar".

Më datë 23 Shtator 2022, KRAS publikon videoklipin "Rrëfime". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Gezim Lazri & Albina Azemi kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0