Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Krenar Ismaili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Krenar Ismaili ishte finalist në The Voice Of Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finalist në

The Voice Of Albania

Anëtar i grupit

Blla Blla Blla

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vikus

Jobsab

Jonathan Pilika

Florenc Banushi

MVJ

Leonardo Kryeziu

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Ledion Liço

Terror A.K.A Shkupi

B-Ullet

Tags: Krenar Ismaili


Komente mbi këtë artist