A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krenar Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Krenar Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 13 Maj 2017, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Date E Veçante", në bashkëpunim me Lori. Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Muzike E Lehte". Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2017". Më datë 15 Korrik 2018, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Gabimin Falma". Në vitin 2018, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2018". Më datë 9 Qershor 2019, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "E Shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Live 2019 (2019)

Live 2018 (2018)

Muzike E Lehte (2017)

Live 2017 (2017)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Lorik Kasapolli

Bekim Tetova

Omar

Amir Rexhepi

Reli Mborjes

Hajriz Berisha

Arsen Mani

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Gjergj Tunaj


Tags: Krenar Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019