Krenar Krasniqi
Krenar Krasniqi
Krenar Krasniqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Krenar Krasniqi është këngëtar. Më datë 13 Maj 2017, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Date E Veçante", në bashkëpunim me Lori.

Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Muzike E Lehte".

Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2017".

Më datë 15 Korrik 2018, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Gabimin Falma".

Në vitin 2018, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2018".

Më datë 9 Qershor 2019, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "E Shkruar". Muzika e këngës u punua nga Labinot Mezini, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Labinot Mezini.

Në vitin 2019, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2019".

Më datë 18 Prill 2020, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Asaj". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u punua nga Labinot Mezini.

Më datë 8 Maj 2021, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Godit". Muzika e këngës u punua nga Labinot Mezini, ndërsa teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 7 Korrik 2021, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Merre Zemren". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Labinot Mezini.

Më datë 2 Korrik 2022, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "E Kujtoj Sonte Atë Natë". Kënga u orkestrua nga Labinot Mezini. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 22 Shtator 2022, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Po Du Me T'pa". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Labinot Mezini. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 22 Shkurt 2023, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Ndryshove". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Labinot Mezini, ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 8 Korrik 2023, Krenar Krasniqi & Melos Tershnjaku publikojnë videoklipin "Jarani Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Labinot Mezini, ndërsa tekstin e shkroi Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0