A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krenar Krasniqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: popullore moderne

Krenar Krasniqi është këngëtar. Më datë 13 Maj 2017, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Date E Veçante", në bashkëpunim me Lori.

Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Muzike E Lehte".

Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2017".

Më datë 15 Korrik 2018, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Gabimin Falma".

Në vitin 2018, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2018".

Më datë 9 Qershor 2019, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "E Shkruar". Muzika e këngës u punua nga Labinot Mezini, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Labinot Mezini.

Në vitin 2019, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2019".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019