Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Krasniqi - Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

04/09/2019

2019-09-04T16:30:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Krenar Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Krenar Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet