Krenar Seiti
Krenar Seiti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Krenar Seiti është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Maj 2020, Krenar Seiti publikon videoklipin "Me Kenge Me Percolli Nena". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Krenar Seiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Më datë 12 Maj 2020, Krenar Seiti publikon videoklipin "Kacurrelja". Më datë 5 Qershor 2020, Krenar Seiti publikon videoklipin "Mos Me Ler Te Plas". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Krenar Seiti, ndërsa për ork...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1