Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Seiti - Kacurrelja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Nga bukuria jote ne vendin hutuar ngela
Aman mendjen seç ma more
Moj vajza me kaçurrela 2x

Refreni:
Floket mi ke kaçurrela
Po ta them pa dredha dredha
Te dua moj ledhatare
Te dua te marr per fare 2x

Te shoh dhe me marros
Nga moj nga me dole para
Nga une mos ik moj mos
Ndalu moj te prifte e mbara 2x

Refreni:4x
Floket mi ke kaçurrela...Nuk kemi video për këtë këngë.
Krenar Seiti - Kacurrelja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kacurrelja".
3. Video është e këngës "Kacurrelja", por nuk këndohet nga Krenar Seiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krenar Seiti:


Komente 0