A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kreshnik Avdiu

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Kreshnik Avdiu is a popular singer and songwriter. Më datë 18 Qershor 2015, Gold AG publikon videoklipin "Në Shtëpinë Tënde", në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun. Muzika e këngës u punua nga vetë Gold AG, teksti u shkrua nga vetë Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 24 Maj 2019, Gold AG & Kreshnik Avdiu publikojnë videoklipin "Mirupafshim Oj Medine". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Gold AG, ndërs...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nysret Hyseni

Kacho

Chika

Xhelal Xheladini

Burim Kastrati

Nusran Fera

Osman Shehu

Sami Kallmi

Breaker G


Tags: Kreshnik Avdiu, Niki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019