Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kreshnik Avdiu

Kreshnik Avdiu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

Kreshnik Avdiu është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 18 Qershor 2015, Gold AG publikon videoklipin "Në Shtëpinë Tënde", në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun. Muzika e këngës u punua nga vetë Gold AG, teksti u shkrua nga vetë Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 24 Maj 2019, Gold AG & Kreshnik Avdiu publikojnë videoklipin "Mirupafshim Oj Medine". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0