Kreshnik Avdiu
Kreshnik Avdiu
Kreshnik Avdiu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Kreshnik Avdiu është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 18 Qershor 2015, Gold AG publikon videoklipin "Në Shtëpinë Tënde", në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun. Muzika e këngës u punua nga vetë Gold AG, teksti u shkrua nga vetë Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 24 Maj 2019, Gold AG & Kreshnik Avdiu publikojnë videoklipin "Mirupafshim Oj Medine". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 2 Prill 2022, Gold AG & Kreshnik Avdiu publikojnë videoklipin "Allah". Muzika e këngës është kompozuar nga Kreshnik Avdiu, tekstin e kanë shkruar bashkë Gold AG & Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 23 Mars 2023, Gold AG & Kreshnik Avdiu publikojnë videoklipin "Namazi". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Gold AG & Kreshnik Avdiu, tekstin e shkroi vetë Gold AG, teksa për arranzhimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1