Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kristina Keka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kristina Keka është një shkrimtare. Kristina Keka ka lindur në Shkodër. Tani jeton në Malësi të Madhe dhe shkollohet në shkollën Zemra e Krishtit, po në Shkodër. Tani ka në dorë librin e saj te parë me poezi qe pret të botohet këtë verë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Anisa Hysenaj

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Suela Sokoli

Xhenisa Memolla

Julijana Nika

Elsa Fetahaj

Florentina Zukaj


Tags: Kristina Keka, Krialke

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet