Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kripëmjaltëzat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  43
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kripëmjaltëzat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2004, Leonard Bombaj marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 3 me këngën "Mirmengjes Miss Lamtumire", në bashkëpunim me Evis Mula & Kripmjaltezat. Më datë 1 Prill 2013, Kripmjaltezat publikojnë videoklipin "Ninulla E Frikes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Leonard Bombaj

Shto profile

zyrtareNinulla E Frikes

Planeti Kripemjaltezat


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Shoqet

Kori I Fëmijëve Diamantët

Mams

Zërat Gazmorë

The Dreams

Qelbanix

West Side Family

Grupi Tepelenes

2farm

Produkt 28

Tags: Kripëmjaltëzat, Kripemjatezat, Ajsi, Kenge Per Femije, Planeti Kripmjaltezat, Leonard Bombaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet