Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Fuqia E Kenges (Feat. Viola Peqini)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

na na na na na oo aa aa
kerce ritmo
planetet ti jeto
ne cdo cep ka magji
ti mund te fluturosh

kerce vazhdo
planetet ti sundo
ne cdo tingull ka fuqi
ti vetem kendoooooo

kerce ritmo
planetet ti jeto
ne cdo cep ka magji
ti mund te fluturosh

kerce vazhdo
planetet ti sundo
ne cdo tingull ka fuqi
ti vetem kendooooooNuk kemi video për këtë këngë.
Kripmjaltezat - Fuqia E Kenges
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuqia E Kenges".
3. Video është e këngës "Fuqia E Kenges", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0