Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristi Bakiasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
 • Vendlindja:
 • Skrapar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kristi Bakiasi është një shkrimtar. Studion ne gjimnazin "Ramiz Aranitasi" Corovode/ Skrapar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevin Çika

Samed Hoxhaj

Denis Toçilla

Roelio Pane

Serael

Premton Kryeziu

Rinor Murati

Qëndrim Dani

Mahir Ademi

Perparim Blakaj

Tags: Kristi Bakiasi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet