Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Kristi Lamaj
BIOGRAFIA: Kristi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Një jurist që ka pasion muzikën, pasion që ka nisur që që në moshë të vogël. Hapat e tij të para në këtë rrugë kanë nisur nga qyteti i Vlorës, ku edhe është diplomuar në degën e kantos në shkollën Naim Frashëri. Mamaja ka qenë ajo që i ka dhënë mbështetjen kryesore ndërsa e ka nxitur edhe të konkurrojë në Kënga Magjike. Më datë 10 Qershor 2019, Kristi publikon videoklipin "Aman". Në Shtator 2019, Kristi merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kristi, Kristi Lamaj

Komente 0